Љубка Рондова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
с (без "л")
наставка=а |
роден-дата=[[1936]] |
роден-место={{роден во|[[Шестеово|]] ([[Егејска Македонија}} (ден.]]), [[Грција]]) |
починал-дата= |
починал-место= |
 
[[Категорија:Бугари]]
[[Категорија:Егејци]]
 
[[bg:Любка Рондова]]
[[en:Lyubka Rondova]]
340

уредувања