Џорџо Наполитано: Разлика помеѓу преработките

Додадени 59 бајти ,  пред 13 години
с
(Бот Додава: gd:Giorgio Napolitano)
[[mn:Жиоржио Наполитано]]
[[mr:ज्योर्जिओ नापोलितानो]]
[[nap:Giorgio Napolitano]]
[[nl:Giorgio Napolitano]]
[[nn:Giorgio Napolitano]]
[[pt:Giorgio Napolitano]]
[[ro:Giorgio Napolitano]]
[[roa-tara:Giorgio Napolitano]]
[[ru:Наполитано, Джорджо]]
[[scn:Giorgiu Napulitanu]]
2.435

уредувања