Отвори го главното мени

Промени

Одземени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: gl:Órgano
[[fi:Elin]]
[[fr:Organe]]
[[gl:Órgano (bioloxía)]]
[[he:איבר]]
[[hi:अंग (शरीर रचना)]]
2.498

уредувања