Разлика помеѓу преработките на „2090“

Додадени 147 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: bat-smg, bh, lt, new, nn, pi, roa-tara, sk, tt
с (fix iwiki)
с (Бот Додава: bat-smg, bh, lt, new, nn, pi, roa-tara, sk, tt)
[[Категорија:21 век]]
 
[[bat-smg:2090]]
[[bh:२०९०]]
[[it:2090]]
[[lt:2090 m.]]
[[new:२०९०]]
[[nn:2090]]
[[pi:२०९०]]
[[roa-tara:2090]]
[[sk:2090]]
[[tt:2090]]
59.415

уредувања