Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Li4kata“

(→‎Клубот Македонци: на мајкати 3,14-4ката)
:::: Еј Ли4ката плати со на мајкати 3,14-4ката, за да влезеш во клубот:]
p.s. а овој па погоре со (ова е енциклопедија, не вели „шиптар“ тука), солзи ми потекоја од смеење :'). [[User:EfkoMKD|ArlekiN]] <small>([[User talk:EfkoMKD|разговор]])</small> 01:53, 25 март 2009 (UTC)
 
:::Незнам што е ова, ама штом ти така си платил жив и здрав, аз плата за плакяне немам. --[[User:Li4kata|Li4kata]] <small>([[User talk:Li4kata|разговор]])</small> 08:41, 25 март 2009 (UTC)
 
==Коста Абрашевиќ==
1.398

уредувања