Систематика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 16 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Бришење на непотребниот шаблон ,,Таксономија")
Нема опис на уредувањето
[[en:Systematics]]
[[es:Sistemática]]
[[eo:Sistematiko]]
[[it:Sistematica (biologia)]]
[[pl:Systematyka (biologia)]]
Анонимен корисник