Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Одземени 78 бајти ,  пред 10 години
јхјх
(/л)
(јхјх)
{{Инфокутија кошаркарски клуб
| боја2= сина
| боја1 = бела
| име = КК Ангели
| лого = LS.tZh974016-02.jpg
| лиги = Македонска 2 лига
| основан = 2006
223

уредувања