Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Додадени 45 бајти ,  пред 11 година
лк
(кх)
(лк)
{{Инфокутија кошаркарски клуб
| боја2= сина
| боја1 = бела
| име = КК Ангели
| лого = [[Податотека:LS.tZh974016-02.jpg]]
223

уредувања