Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
кх
(хг)
(кх)
{{Инфокутија кошаркарски клуб
| име = КК Ангели
| лого = [[Податотека:LS.tZh974016-02.jpg]]
| лиги = Македонска 2 лига
| основан = 2006
223

уредувања