Отвори го главното мени

Промени

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: be:Іён
[[ar:أيون]]
[[ast:Ion]]
[[be:Іён]]
[[bg:Йон]]
[[bn:আয়ন]]
3.109

уредувања