Разлика помеѓу преработките на „Т (кирилица)“

Додаден 11 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: nl:Т (cyrillisch) Менува: es:Т
с (Бот Додава: bg:Т)
с (Бот Додава: nl:Т (cyrillisch) Менува: es:Т)
[[en:Te (Cyrillic)]]
[[eo:Te (cirila alfabeto)]]
[[es:Т (cirílico)]]
[[fi:Т]]
[[ht:Т]]
[[ka:Т]]
[[nah:Т]]
[[nl:Т (cyrillisch)]]
[[nn:Т]]
[[no:Т]]
374

уредувања