Алтај (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: pl:Altaj
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cs:Altaj (město))
с (Бот Додава: pl:Altaj)
[[mn:Алтай хот]]
[[nl:Altaj (Mongolië)]]
[[pl:Altaj]]
[[pt:Altay (cidade)]]
58.155

уредувања