Силистра: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: id:Silistra
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: os:Силистрæ)
с (Бот Додава: id:Silistra)
[[hr:Silistra]]
[[hu:Szilisztra]]
[[id:Silistra]]
[[it:Silistra]]
[[la:Durostorum]]
109.264

уредувања