Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Македонско-одрински доброволни чети“

(има специjалисти кои веке решиле)
 
=== Воздржани ===
 
----
 
Гласањето е завршено. Според гласовите, статијата треба да се преименува во '''Македонско-одринско ополчение'''. [[User:Boyan|Boyan]] <small>([[User talk:Boyan|разговор]])</small> 18:42, 15 март 2009 (UTC)
 
==ЗА ГЛАСАЊЕТО==