Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Tat1642“

+1
(sitno)
(+1)
==[[Русија]]==
Hello again. Now you can see the article, I have put new template and the information needed. Regards--[[User:MacedonianBoy|MacedonianBoy]] <small>([[User talk:MacedonianBoy|разговор]])</small> 17:14, 15 март 2009 (UTC)
* Great thanks, now all right. [[User:Tat1642|Tat1642]] <small>([[User talk:Tat1642|разговор]])</small> 17:19, 15 март 2009 (UTC)
89

уредувања