Кукушанец

Додадени 88 бајти ,  пред 11 година
...
с (Нова страница: {{нов корисник}})
 
(...)
 
''Име'': Александар.
{{нов корисник}}
 
''Роден'': 1985 година.
 
Моментално магистрирам.
97

уредувања