Разлика помеѓу преработките на „1983 во науката“

Додадени 119 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: fr, he, hu, pl, sv
с (iwiki)
с (Бот Додава: fr, he, hu, pl, sv)
 
[[en:1983 in science]]
[[fr:1983 en science]]
[[he:1983 במדע]]
[[hu:1983 a tudományban]]
[[pl:1983 w nauce]]
[[sv:Vetenskapsåret 1983]]
59.415

уредувања