Разлика помеѓу преработките на „1983 во науката“

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
iwiki
(Нова страница)
 
с (iwiki)
[[Категорија:1983 година во науката| ]]
[[Категорија:Години во науката]]
 
[[en:1983 in science]]
3.159

уредувања