Разлика помеѓу преработките на „Вратница“

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
с (→‎Личности: ситно)
 
== Личности ==
*[[Славко Милосавлевски]] - македонски социолог, и дисидент од [[комунизам|комунизмот]].
 
== Култура и спорт ==
ФК Хајдук (Вратница)
97

уредувања