Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Реки во Англија“

с
с (Бот Додава: af:Kategorie:Riviere in Engeland)
[[Категорија:Реки во Обединетото Кралство|Англија]]
 
[[af:Kategorie:Riviere in Engeland]]
[[bg:Категория:Реки в Англия]]
[[bs:Kategorija:Rijeke u Engleskoj]]
59.415

уредувања