Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Македонско-одрински доброволни чети“

→‎ЗА ГЛАСАЊЕТО: кон ВИолетова
с (→‎ЗА ГЛАСАЊЕТО: подобар пример)
(→‎ЗА ГЛАСАЊЕТО: кон ВИолетова)
* Поимот "Македонско-одрински доброволен корпус"
** Инвентиран на 22 јуни 2008 од MacedonianBoy, до оваа дата нема извори таков поим да постои;
 
 
:: Виолетова, нели ти обично пребаруваш во google за доказ, ajде сега пербаруваj за "Македонско-одрински доброволен корпус" и види дека резултатите се само од македонската википедиjа и неjни клонови. --[[User:StanProg|Стан]] <small>([[User talk:StanProg|разговор]])</small> 11:41, 14 март 2009 (UTC)
5.612

уредувања