Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Македонско-одрински доброволни чети“

невалидно гласање
(→‎Гласање: гласањето е безмислено)
(невалидно гласање)
 
=== Воздржани ===
 
==ЗА ГЛАСАЊЕТО==
Гласањево не ви е валидно. Не можете да ставите на гласање да се користи збор кој воопшто не е македонски. Ова е смешно. --[[User:Виолетова|Виолетова]] <small>([[User talk:Виолетова|разговор]])</small> 11:01, 14 март 2009 (UTC)