Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:СССР-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с
с
[[Категорија:СССР никулци]]
[[Категорија:СССР никулци|{{PAGENAME}}]][[Категорија:СССР никулци|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Никулец]]
13.850

уредувања