Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:СССР-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с
 
с
<br clear="all">
{| align=center border=0 cellpadding=0 cellspacing=4 style="background: none;"
|[[[[Image:Hammer and sickle.svg|38px|Срп и чекан]]
|''Ова е [[Wikipedia:Што е никулец?|недовршена статија]] за [[СССР]].<br>Вие можете да [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} помогнете] за нејзината [[Помош:Како да уредам страница|дообработка]].''
|}
13.850

уредувања