Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Алгебра“

Додадени 58 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: arz:تصنيف:جبر)
[[ast:Categoría:Álxebra]]
[[ba:Категория:Алгебра]]
[[bat-smg:Kateguorėjė:Algebra]]
[[be:Катэгорыя:Алгебра]]
[[bg:Категория:Алгебра]]
[[ca:Categoria:Àlgebra]]
[[cs:Kategorie:Algebra]]
[[cy:Categori:Algebra]]
[[da:Kategori:Algebra]]
[[de:Kategorie:Algebra]]
2.435

уредувања