Разлика помеѓу преработките на „Роберт Мугабе“

Одземени 4 бајти ,  пред 11 година
с
по-лепа слика
с (Граматика и средување)
с (по-лепа слика)
{{Инфокутија државник
| име = Роберт Габриел Мугабе
| слика = Mugabecloseup2008Robert Mugabe.jpg
| големина = 100п
| опис = Роберт Мугабе
1.270

уредувања