Разлика помеѓу преработките на „49 (број)“

Додадени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: simple:49 (number)
с (iw врски)
с (Бот Менува: simple:49 (number))
 
[[Категорија:Броеви]]
 
[[bg:49 (число)]]
[[ca:Quaranta-nou]]
[[pt:Quarenta e nove]]
[[ru:49 (число)]]
[[simple:Forty-nine49 (number)]]
[[sl:49 (število)]]
[[sv:49 (tal)]]
2.435

уредувања