Разлика помеѓу преработките на „81 (број)“

Додадени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: simple:81 (number)
с (iw врски)
с (Бот Менува: simple:81 (number))
 
[[Категорија:Броеви]]
 
[[ca:Vuitanta-u]]
[[co:81 (numeru)]]
[[pt:Oitenta e um]]
[[ru:81 (число)]]
[[simple:Eighty-one81 (number)]]
[[sl:81 (število)]]
[[sv:81 (tal)]]
2.435

уредувања