Љубка Рондова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 14 години
.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(бб)
(.)
{{бб|1=немакедонски јазик, копи вио, и тенденциозни бг пропаганди}}
{{ејпочекај}}
 
{{Биографија инфо |
име=Љубка Рондова |
982

уредувања