Отвори го главното мени

Промени

Одземени 7 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: fa:کالیکتوس یکم
[[es:Calixto I]]
[[et:Calixtus I]]
[[fa:پاپ کالیکتوس یکم]]
[[fi:Calixtus I]]
[[fr:Calixte Ier]]
58.155

уредувања