Химачал Прадеш: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: pam:Himachal Pradesh
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: uk:Хімачал-Прадеш)
с (Бот Додава: pam:Himachal Pradesh)
[[no:Himachal Pradesh]]
[[pa:ਹਿਮਾਚਲ ਪ੍ਰਦੇਸ਼]]
[[pam:Himachal Pradesh]]
[[pl:Himachal Pradesh]]
[[pt:Himachal Pradesh]]
58.155

уредувања