Разлика помеѓу преработките на „229 (број)“

Додадени 127 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: fr, ht, hu, it, ja, ko, nn, zh
с (iwiki)
с (Бот Додава: fr, ht, hu, it, ja, ko, nn, zh)
 
[[en:229 (number)]]
[[fr:229 (nombre)]]
[[ht:229 (nonm)]]
[[hu:229 (szám)]]
[[it:229 (numero)]]
[[ja:229]]
[[ko:229]]
[[nn:Talet 229]]
[[ru:229 (число)]]
[[zh:229]]
59.415

уредувања