Категорија:260-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: es:Categoría:Años 260 a. C.
с (Бот Додава: cy, de, eu, id, ja, mr, nn, ru, simple, sk, sr, su, sv, tr, tt, uk, zh)
с (Бот Додава: es:Categoría:Años 260 a. C.)
[[de:Kategorie:260er v. Chr.]]
[[en:Category:260s BC]]
[[es:Categoría:Años 260 a. C.]]
[[eu:Kategoria:K. a. 260ko hamarkada]]
[[id:Kategori:260-an SM]]
59.415

уредувања