Разлика помеѓу преработките на „Јовица Тасевски - Етернијан“

поправка
(поправка)
(поправка)
| px = 200px
| опис =
| родено-име = Јовица Тасевски
| роден-дата = {{роден на|25|јули|1976}}
| роден-место = {{роден во|Скопје||Република Македонија|Македонија}}
104

уредувања