Отвори го главното мени

Промени

с
Бот Додава: fa:پاپ الئوتروس
[[es:Eleuterio]]
[[et:Eleutherus]]
[[fa:پاپ الئوتروس]]
[[fi:Eleuterius]]
[[fr:Éleuthère]]
58.155

уредувања