Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Македонија/Градови“

(една {{Готово}})
*[[Валандово]]
*[[Дојран]] (Стар Дојран и Нов Дојран)
*[[Гевгелија]]{{Готово}}--[[Корисник:Raso mk|'''<font face="Segoe Script" color="#00008B" size="3px">Р</font>''']] [[Разговор со корисник:Raso mk|'''<font face="Segoe Script" color="blue" size="3px">ашо</font>''']][[Image:Aero-stub img.svg]] 21:06, 13 февруари 2009 (UTC)
*[[Гевгелија]]
*[[Радовиш]]
*[[Струмица]]{{Готово}} + [[Податотека:LinkFA-star.png]]