Предлошка:Филм-никулец: Разлика помеѓу преработките

+
с (Отстрането уредувањето на SmartM&M, вратено на последната верзија на INkubusse)
(+)
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">[[Слика:Film reel.svg|30п]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[филм]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div></center>
[[Категорија:Филмски никулци<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>