Разлика помеѓу преработките на „Хемиско соединение“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: tl:Kumpuwesto
с (корекција ситна)
с (Бот Менува: tl:Kumpuwesto)
[[ta:சேர்மம்]]
[[th:สารประกอบเคมี]]
[[tl:KompuwestoKumpuwesto]]
[[tr:Bileşik]]
[[uk:Хімічна сполука]]
2.061

уредување