Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: oc:Solstici
[[nn:Solkverv]]
[[no:Solverv]]
[[oc:Solstici]]
[[pl:Przesilenie]]
[[pt:Solstício]]
2.061

уредување