Предлошка:Монголија-никулец: Разлика помеѓу преработките

zamena so podobro slikice
(+)
(zamena so podobro slikice)
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">
<font size=65> [[Слика:Coat_of_arms_of_MongoliaFlag of Mongolia.gifsvg|50px40px]] </font>Оваа статија поврзана со [[Монголија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div></center>
[[Категорија:Никулци за Монголија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>