Предлошка:Филм-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Отстрането уредувањето на SmartM&M, вратено на последната верзија на INkubusse
с (50п)
с (Отстрането уредувањето на SmartM&M, вратено на последната верзија на INkubusse)
|<div class="boilerplate metadata" id="stub">[[Слика:Film templatereel.pngsvg|50п30п]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[филм]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да |[[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div>
<div class="boilerplate metadata" id="stub">
{|align="center" ; border-bottom: 1px solid #212121;"
|-
|[[Слика:Film template.png|50п]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[филм]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да |[[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div>
[[Категорија:Филмски никулци<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>