Разлика помеѓу преработките на „Сите го сакаат Рејмонд“

Вадење категории.
с (Бот Додава: ja:HEY!レイモンド)
(Вадење категории.)
* {{imdb title|id=0115167|title=Everybody Loves Raymond}}
 
[[Категорија:Серии]][[Категорија:Американски телевизиски серии]]
 
[[ar:الجميع يحب رايموند]]