Разлика помеѓу преработките на „Медиум (ТВ серија)“

Вадење категории.
с (Бот Додава: cs:Médium (seriál))
(Вадење категории.)
</div>
 
 
[[Категорија: Серии]]
[[Категорија:Американски телевизиски серии]]
 
[[ca:Medium]]