Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Додадени 170 бајти ,  пред 11 година
f
(h)
(f)
 
[http://www.kkangeli.webs.com сајт на клубот]
 
<gallery>
 
<gallery>
Слика:Пример.jpg|Опис на прва слика
Слика:Пример.jpg|Опис на втора слика
</gallery>
</gallery>
223

уредувања