Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Одземени 62 бајти ,  пред 11 година
'klp
(il;jk)
('klp)
Тренери Кечовски Благоја, Александар Ѓеорѓиевски, Атанасов Игор
 
{{Македонија}}
 
[[Категорија:Кошаркарски клубови од Македонија]]
 
[http://www.kkangeli.webs.com сајт на клубот]
[[[[Наслов на врска]]]]
223

уредувања