Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Одземени 52 бајти ,  пред 11 година
с
избришав една грешка
(ставив слики и додатни информации за клибот)
с (избришав една грешка)
{{
{{инфокутија Кошаркарски клуб
| име =К.К. Ангели
| слика =KK ANGELI.jpg
223

уредувања