240-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sah:240-с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: an:Años 240)
с (Бот Додава: sah:240-с)
[[ro:Anii 240]]
[[ru:240-е]]
[[sah:240-с]]
[[sk:40. roky 3. storočia]]
[[sl:240.]]
5.830

уредувања