Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: pt:Divisão Central (NBA) Менува: hu:Központi csoport (NBA)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Менува: it:NBA Central Division
с Бот Додава: pt:Divisão Central (NBA) Менува: hu:Központi csoport (NBA)
Ред 31:
[[fr:Division Centrale]]
[[gl:División Central]]
[[hu:Központi Csoportcsoport (NBA)]]
[[it:NBA Central Division]]
[[no:Central Division]]
[[pt:Divisão Central (NBA)]]
[[sr:Централна дивизија (НБА)]]
[[tr:Merkez Grubu (NBA)]]
59.415

уредувања