Силвија Стојановска: Разлика помеѓу преработките

[непроверена преработка][проверена преработка]
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
| 1984 || [[Комедијанти]] ТВ-серија || Наивката
|-
| 1985 || [[Тетовирани души]] ТВ-серијафилм ||
|-
| 1987 || [[Трета доба]] ТВ-серија ||
Анонимен корисник