Николај Хајтов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 39 бајти ,  пред 2 месеци
с
→‎top: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Додадена категорија)
с (→‎top: Додадена категорија)
[[Категорија:Починати во 2002 година]]
[[Категорија:Починати во Софија]]
[[Категорија:*Погребани [[Теодосијво ГологановЦентралните софиски гробишта]]